bg

Historia LSN

Archiwum fotografii

q12
q4
q23
q6
q14
q9

Rys historyczny

Firma LSN LUBLIN prowadzi swoją działalność od 1945 roku.

Przez wiele lat udoskonaliliśmy technologie produkcji oraz zmodernizowaliśmy park maszynowy, aby powiększać asortyment wytwarzanych wyrobów i realizować ich produkcję na zadawalającym klientów poziomie jakościowym. Produkcja realizowana jest w dwóch zakładach produkcyjnych o łącznej powierzchni użytkowej ok 12 tys. m. kw.. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku krajowym jako producent wyrobów elektrotechnicznych i motoryzacyjnych. Obecnie w LSN LUBLIN pracuje ok 200 osób.

Rozwijamy dynamicznie produkcję wiązek przewodów elektrycznych z głównym przeznaczeniem do motoryzacji: ciągniki i przyczepy rolnicze oraz samochodowych instalacji gazowych. Świadczymy także usługi produkcyjne w zakresie obróbki metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją samochodowych bezpieczników płytkowych firmy Littelfuse, która to jako pierwsza opatentowała ten typ bezpiecznika.

Nasze wyroby posiadają wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Ciągle doskonalimy jakość naszych produktów realizując politykę zgodnie ze standardami ISO 9001. Unowocześnienie procesów produkcyjnych i doskonalenie jakości zawdzięczamy wieloletniej współpracy kooperacyjnej z takimi firmami jak: Fabryka Pralek BOSCH-SIEMENS w Łodzi, BIAWAR BIAŁYSTOK, a w przeszłości FIAT AUTO POLAND.

Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną i zarządzającą, co umożliwia nam w pełniejszy sposób odpowiadać na potrzeby naszych klientów i systematycznie podnosić poziom ich obsługi poprzez konsekwentną realizację naszych celów określonych w Polityce Jakości:

  • właściwa jakość,
  • terminowe dostawy,
  • elastyczność produkcji,
  • konkurencji cenowej,
  • innowacyjności,

Stałym kontrahentom udzielamy wydłużonych terminów płatności oraz atrakcyjnych rabatów cenowych dodatkowo posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej, co pozwala naszym Klientom na korzystanie z ulg we wpłatach na PFRON.