bg

Kariera

Kilka słów o nas

LSN to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją wiązek elektrycznych.

Współpracujemy z liderami branż rolniczej i motoryzacyjnej.
Praca w naszej firmie daje możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłego podwyższania swoich kwalifikacji.

Do aplikowania zachęcamy również osoby bez doświadczenia zawodowego. Poszukujemy nie tylko wyspecjalizowanych pracowników, ale również osoby chętne do zdobycia nowych doświadczeń oraz poszerzenia kompetencji.
Większość naszych stanowisk przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych, stąd też zachęcamy osoby niepełnosprawne do aplikowania na proponowane stanowiska.

Do naszego zespołu szukamy ludzi otwartych, czerpiących radość z wykonywanej pracy – samodzielnych i kreatywnych.

Oferty pracy:

Stanowisko: Produkcja wiązek elektrycznych

Miejsce pracy: Lublin, ul. Głowackiego 35

Wymagania:

  • Doświadczenie w produkcji wiązek elektrycznych – mile widziane
  • Zdolności manualne, precyzyjność
  • Dyspozycyjność – praca 2 zmianowa

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • możliwość awansu

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: kariera@lsn.pl
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883)

Stanowisko: Specjalisty ds. obsługi klientów.

Do zadań pracownika należeć będą:

  • koordynacja zamówień od klienta z produkcją,· tworzenie ofert oraz wycen handlowych,· utrzymywanie dobrych relacji z klientami,· fakturowanie, bieżąca obsługa sprzedaży,
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i partnerów pracodawcy,
  • bieżące zadania marketingowe,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,· okazjonalne wyjazdy do klientów

Od kandydatów oczekujemy::

  • komunikatywności, odpowiedzialności,
  • zaangażowania , inicjatywy, kreatywności,
  • biegłej obsługi komputera (pakietu Ms Office),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • Wykształcenie wyższe mile widziane, licencjat lub magisterka lub w trakcie studiów (zaocznych) (nie jest to warunek konieczny|)
  • preferowane doświadczenie w sprzedaży
  • mile widziana znajomość języka obcego – jęz. angielski,
  • mile widziana znajomość oprogramowania Optima Comarch,
  • wymagane prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:·

  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,· praca głównie 7:00 – 15:00,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałą pracę (gdyż zależy nam na dłuższej współpracy)