bg

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Firma LSN LUBLIN prowadzi swoją działalność od 1945 roku.

Przez wiele lat udoskonaliliśmy technologie produkcji oraz zmodernizowaliśmy park maszynowy, aby powiększać asortyment wytwarzanych wyrobów i realizować ich produkcję na zadawalającym klientów poziomie jakościowym. Produkcja realizowana jest w dwóch zakładach produkcyjnych o łącznej powierzchni użytkowej ok 12 tys. m. kw.. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku krajowym jako producent wyrobów elektrotechnicznych i motoryzacyjnych. Obecnie w LSN LUBLIN pracuje ok 200 osób.

Rozwijamy dynamicznie produkcję wiązek przewodów elektrycznych z głównym przeznaczeniem do motoryzacji: ciągniki i przyczepy rolnicze oraz samochodowych instalacji gazowych. Świadczymy także usługi produkcyjne w zakresie obróbki metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją samochodowych bezpieczników płytkowych firmy Littelfuse, która to jako pierwsza opatentowała ten typ bezpiecznika.

Nasze wyroby posiadają wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Ciągle doskonalimy jakość naszych produktów realizując politykę zgodnie ze standardami ISO 9001. Unowocześnienie procesów produkcyjnych i doskonalenie jakości zawdzięczamy wieloletniej współpracy kooperacyjnej z takimi firmami jak: Fabryka Pralek BOSCH-SIEMENS w Łodzi, BIAWAR BIAŁYSTOK, a w przeszłości FIAT AUTO POLAND.

Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną i zarządzającą, co umożliwia nam w pełniejszy sposób odpowiadać na potrzeby naszych klientów i systematycznie podnosić poziom ich obsługi poprzez konsekwentną realizację naszych celów określonych w Polityce Jakości:

  • właściwa jakość,
  • terminowe dostawy,
  • elastyczność produkcji,
  • konkurencji cenowej,
  • innowacyjności,

Stałym kontrahentom udzielamy wydłużonych terminów płatności oraz atrakcyjnych rabatów cenowych dodatkowo posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej, co pozwala naszym Klientom na korzystanie z ulg we wpłatach na PFRON.

Rys historyczny

Archiwum fotografii

q12
q4
q3
q6
q14
q9